Rugpjūčio 19-oji – Pasaulinė fotografijos diena. Šiandien sunku įsivaizduoti gyvenimą be galimybės įamžinti svarbias akimirkas. Fotografija tapo ne tik meno forma, tačiau ir dominuojančiu informacijos perdavimo šaltiniu ne tik artimiesiems, tačiau ir nepažįstamiems.

Pasaulinės fotografijos dienos proga Trečio Antakalnio bibliotekos fojė surengta bendruomenės narės Gailutės Vėbrienės fotonuotraukų paroda „Žydėjimas po vasaros dangum“. Parodoje eksponuojama 20 nuotraukų su dangaus ir žiedų vaizdais. Pasak nuotraukų autorės, akys visada pakeltos į dangaus žydrynę ir skuba užfiksuoti gražiausius dangaus stebuklus – debesis. Kitas gamtos stebuklas – žydėjimas – taipogi visada sulaukia dėmesio.

Labai spalvinga, nuotaikinga paroda nepalieka abejingo nė vieno bibliotekos lankytojo. Žavisi nuotraukomis ir vaikai, jaunimas. Manau, ne vieną sudomino šios nuotraukos ir jose užfiksuoti visiškai paprasti, mūsų akims įprasti vaizdai. Ne vienas bandys pats įamžinti kažką gražaus. Geras pavyzdys juk užkrečia.

Ši Gailutės paroda tikrai nebus paskutinė. Žiemą surengsime dar vieną fotografijų parodą „Šiapus ir anapus“.

Parodą „Žydėjimas po vasaros dangum“ bus galima apžiūrėti rugpjūčio – rugsėjo mėnesiais.

Gailutės Vėbrienės nuotraukos.

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti Jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, Jūs sutinkate su mūsų slapukų naudojimo tvarka ir taisyklėmis. Skaityti daugiau